Контакти

Про нас


Компанія MTech реалізує верстати з ЧПУ, що мають ряд переваг у застосуванні та економії ваших коштів. Збираючись купити ЧПУ верстат, ви можете бути впевнені у простоті його використання та легкості у навчанні. Установки такого типу легко налаштовуються та допомагають економити електроенергію, а також зменшують витрати на робочу силу. Компанія MTech постійно шукає партнерів для тривалої співпраці у виробництві верстатів з ЧПУ, а також організації постачання готового обладнання з Китаю. Якщо ви зацікавлені, зв'яжіться з нами у будь-який зручний для вас спосіб, і ми зможемо обговорити всі ідеї та умови нашої спільної роботи.

   

Наші клієнти:

Серед наших клієнтів такі меблеві фабрики Elio та Mebli Lux, НІОС-КОРП, що займаються лазерним різанням, Valenta — відомий український виробник шкіряних виробів та низка інших підприємств.

Мебельная фабрика ELIO Valenta menstoys  NIOS BroBots
Киевский картонно-бумажный комбинат Промприлад logo-weplay logo_ru site_logo_LAST
ДонНТУ Terre des hommes skyeton ТНТУ Харьковская Школа Архитектуры

Ми робимо все можливе, щоб виконати вимоги наших клієнтів, допомогти зменшити їх витрати на виробництво та модернізувати роботу підприємств.

Контактні телефони: 
Електронна пошта:
Адреса: м. Переяслав-Хмельницький, вул. Петропавлівська 34 (територія заводу ТочМаш).

Доставка


По Києву та області

У районі київської області доставка здійснюється автотранспортом у супроводі спеціаліста з налаштування. На місці проводиться установка, фінальна настройка та запуск верстата.

Делівері по Україні

По Україні доставка обладнання здійснюється транспортною компанією Делівері. За бажанням клієнта можливий виїзд фахівця з налаштування та навчання. Терміни доставки озвучуються менеджером контакт центру під час підтвердження замовлення.

Інші служби доставки Україна

Ви можете попросити скористатися іншою службою доставки, наприклад, комплектуючі швидше та зручніше відправляти Новою Поштою. Це обумовлюється менеджером контакт-центру.

Оплата


Оплата можлива як готівковим, так і безготівковим шляхом. За відсутності необхідного устаткування складі буде потрібно авансовий платіж.

Перед оформленням замовлення ретельно ознайомтеся з технічними характеристиками обладнання, що купується. Також за телефонами (098) 621 70 77 та (066) 986 49 47 , Вас завжди зможуть проконсультувати кваліфіковані спеціалісти.

Гарантія


Гарантійний термін на обладнання, що поставляється, становить 12 місяців на все обладнання крім CO2 ламп, термін гарантії на які становить 6 місяців і обчислюється з дати поставки обладнання на склад вантажоодержувача.

Гарантія поширюється заводські дефекти, виявлені у процесі експлуатації.

Гарантійні зобов'язання не поширюються на деталі, схильні до нормального зносу.

Перелік схильних до нормального зносу деталей включає: дзеркала, лінзи, лазерні випромінювачі, шланги, підшипники, приводні ремені, цанги, гайки на шпиндель.

Гарантійний термін на деталі, схильні до нормального зносу складає:

 • на лазерні випромінювачі при використанні водяної помпи або системи охолодження без фреонового контуру складає - 3 місяці з дати надходження товару на склад Покупця (або вантажоперевізника у місті Покупця),
 • на лазерні випромінювачі при використанні чиллера CW5000, CW5200 - 6 місяців з дати надходження товару на склад Покупця (або вантажоперевізника у місті Покупця).

Постачальник у будь-якому випадку звільняється від виконання гарантійних зобов'язань за наявності будь-якої з таких обставин:

 • ушкоджень обладнання або його частин, що відбулися з вини покупця;
 • Ушкоджень, спричинених переміщенням та перевстановленням обладнання без участі спеціалістів Постачальника;
 • Ушкоджень, спричинених втручанням некваліфікованого персоналу, у т.ч. внаслідок самостійного ремонту.

Претензії щодо шлюбу за витратними матеріалами приймаються протягом 7 робочих днів після надходження складу покупця.

Виїзд технічного спеціаліста в день звернення або наступного дня після звернення до служби технічної підтримки вважається терміновим та оплачується за тарифами компанії як «терміновий виїзд» незалежно від статусу обслуговування: гарантія, постгарантія. Вартість проїзду технічного спеціаліста оплачується окремо.

Ризик випадкової загибелі або випадкового пошкодження товару, а також право власності переходить від постачальника до покупця з дати передачі обладнання постачальником вантажоперевізнику. Вантажоперевізник вважається обраним покупцем, якщо покупець письмово повідомив постачальника про свій вибір не менше ніж за 1 день до поставки обладнання на склад вантажоперевізника, в іншому випадку Покупець вважається згодним, без будь-яких підтверджень або повідомлень, на вантажоперевізника, обраного Постачальником.

Сервіс та діагностика


Ми забезпечуємо технічний супровід обладнання в післягарантійний період, а також виробляємо налаштування, діагностику та ремонт верстатів з ЧПУ інших виробників на території замовника. На складі завжди є широкий вибір комплектуючих для верстатів з ЧПУ.

Серед наших послуг:

 • Виконання пусконалагоджувальних робіт;
 • Діагностика лазерних/фрезерних верстатів із ЧПУ;
 • Налаштування електроніки верстатів;
 • Заміна комплектуючих верстатів;
 • Юстування дзеркал, зміна лазерних трубок;
 • Ремонт обладнання;
 • Відновлення верстатів із ЧПУ.