Як вибрати фрезерний верстат з ЧПУ

фрезерный станок чпуФрезерні верстати з ЧПУ широко використовуються у промисловості для фрезерування поверхонь кронштейнів, кришок, кулачків, планок, корпусних деталей різної форми та кутів та інших деталей.

Великий вибір конструкцій фрезерних верстатів диктується необхідністю обробляти деталі найрізноманітніших конфігурацій із застосуванням різних інструментів:

 • Фасонні фрезери
 • Зенкерів
 • Циліндричних різців
 • Розточних різців
 • Кінцевих фрезерів
 • Розгорток і т.д.

Вплив на оброблюваний матеріал здійснюється з великою силою клином фрези. Конструкція всього верстата повинна бути орієнтована на максимально точне здійснення заданих цілей.

Фрезерні верстати з ЧПУ мають високу точність і швидкість обробки матеріалів і предметів будь-якої складності. Для досягнення таких результатів варто звернути увагу на високу жорсткість корпусу та верстати з вертикальним розташуванням шпинделя. Високоякісна робота на верстатах такого типу забезпечується рухливістю: або шпинделя з фрезою, або рухомого робочого столу із заготівлею, або двох варіантів одночасно.

Робочий стіл служить для розміщення заготовок, що обробляються. Розміри цієї поверхні визначають можливість верстата працювати з предметами та деталями різних габаритів. Чим більша робоча площа верстата, тим універсальнішим він вважається. Існують також спеціальні серії верстатів із робочими столами підвищеної несучої здатності. Наприклад, для обробки каменів чи інших габаритних предметів. Вибираючи фрезерний верстат такого типу, варто звернути увагу на надійність кріплення заготовки - інакше нема чого говорити про достатню силу впливу різу, і можливість обробки.

Бажаємо також звернути вашу увагу на покриття фрезерного верстата з ЧПУ. На ньому не повинно залишатися вм'ятин або потертостей. Так як оброблювані деталі кріпляться до столу, якість поверхні грає важливу роль. Якісні верстати фрезерного різання не деформуються у процесі роботи з будь-якими матеріалами.

Пам'ятайте головні критерії оцінки хорошої поверхні столу:

 • Жорсткість.
 • Міцність.
 • Точність.
 • Зносостійкість.

Додаткові установки фрезерних верстатів з ЧПУ.

 • "Жертвовий стіл" - це площина, яка додатково кріпиться на стіл фрезерного верстата і захищає його від пошкоджень. Після зносу поверхню можна замінити іншою.
 • Вакуумний стіл. Пристосування такого типу використовуються для надійного кріплення предметів, що обробляються. Вони розробляються на замовлення під конкретні розміри.

Використання верстатів із ЧПУ – економічно вигідне рішення для вашого підприємства, яке допоможе збільшити прибуток та зменшити витрати людських ресурсів. Ви можете зробити ставку на розвиток вашого бізнесу сьогодні, замовивши у нас верстати фрезерного різання, або будь-яке інше обладнання з чисельно-програмним управлінням. Виділивши гроші на придбання верстата, ви оціните його незамінність у виробництві.

Звертайтеся за допомогою до наших консультантів, і ми з радістю допоможемо підібрати необхідне обладнання, яке відповідає вашим очікуванням та запитам.