Оновлення лазерних трубок RECI

Після довгих досліджень та тестувань, компанія RECI запускає нову S-серію своїх лазерних трубок, третього покоління.

shop68-3

Після 10 років у розробці лазерних CO2 випромінювачів настав час оновити їх до третього покоління.

У першій генерації металева частина трубки кріпилася безпосередньо до самого скла, а також використовувала воду для охолодження дзеркала. Це, звичайно, погано позначалося на здатності, що відбиває, і не гарантувало довговічної роботи. Так само варто врахувати, що при охолодженні дзеркала воно мало різну температуру в цетрі і по краях, що призводило до досить швидких деформацій, зниження потужності та проникнення повітря в трубку.

У другому поколінні всі ці недоліки були враховані, а так само були додані спеціальні регульовані болти, що правильні налаштування лазерного променя. У порівнянні з першим поколінням продуктивність ламп значно збільшилася, як і їх час роботи. Але й тут було виявлено невелику проблему — болти з часом зношувалися, викликаючи незначний перекіс, що призводило до втрат потужності.

У новому поколінні трубок RECI прибрали можливість самостійного регулювання, а всі металеві частини виготовляються на високоточному обладнанні та кріпляться шляхом прямого сплавлення скла до металу. Лампа йде повністю налаштована із заводу та одразу готова до використання. Нові технології дозволяють досягти максимальної стабільності в роботі лампи і мінімального зносу з часом.

У нас ви можете купити найновіші лазерні CO2 трубки і блоки живлення високої напруги до них.