Оптоволоконні лазерні верстати MTech

Лазерне різання — одна з технологій виробництва, що стрімко розвиваються. Інноваційні лазерні верстати зараз можуть обробляти безліч різноманітних матеріалів з високою точністю. Лазерні верстати для різання металу сьогодні — це вже не розкіш, а необхідність представників промислових підприємств.

Пов'язано це про те, що якість деталей, оброблених на лазері колосально. Саме це робить лазерну обробку популярною у виробників обладнання, деталі якого вимагають високої точності та якості. Лазерне обладнання для різання металу необхідне в різних областях, від підприємств машинобудівної промисловості до компаній, що працюють у сфері дизайну.

Але якими є переваги лазерного різання в порівнянні з іншими методами виготовлення? Звичайно ж це, як вже було згадано, висока точність та якість виробів. Проте верстат для лазерного різання металу забезпечує ще кілька ключових моментів, які відповідають вимогам передових технологій виробництва.

 • Висока продуктивність
  Високі швидкості переміщення та можливість обробки різної товщини металу сприяють забезпеченню високої продуктивності у процесі виробництва. Лазерний верстат з ЧПУ по металу, в середньому забезпечує швидкість руху до 10 метрів за хвилину, в залежності від товщини матеріалу, що обробляється. Зважаючи на те, що лазерне різання — безконтактний процес, інструмент і пристрої мають більш високу зносостійкість, що значно знижує допоміжні виробничі витрати.
 • Низькотермічний вихід
  Перевага високих швидкостей у тому, що з допомогою короткочасності обробки зменшується дифузія високих температур у матеріал заготівлі. Це забезпечує зниження ймовірності отримання термічного ушкодження та деформації виробів.
 • Оптимізація технологічного процесу
  Як тільки заготовки вирізані на лазерному верстаті, вони вже підготовлені для наступних операцій. Деталі мають рівні кромки, а це передбачає виняток із процесу слюсарних операцій, і готовність до збирання, зварювання та інших операцій.

У зв'язку з перерахованими перевагами, доцільно купити оптоволоконний лазерний верстат для бізнесу замість фрезерного або координатно-пробивного обладнання.

Компанія «MTech» є провідним виробником лазерних верстатів для різання металу. Наші лазерні верстати по металу поєднують у собі дві основні якості - це доступність і надійність.

Основні переваги наших верстатів - це сегментована прямокутна станина, що виготовляється з листів завтовшки від 12 до 20 мм, з високою точністю обробки. Ребра жорсткості забезпечують міцність та збільшення стабільності каркасу, а також запобігання деформації робочої зони. І інноваційне конструктивне рішення – трикутне розміщення напрямних, що забезпечує рівномірний розподіл навантаження на підшипники. У нас Ви можете купити лазерний верстат по металу, що відповідає всім вимогам специфіки виробництва, і враховує особливості виробничого майданчика.

Модельний ряд є три основних типи лазерного обладнання, і кожен з них має свої особливості:

 1. Верстат з відкритим робочим столом FL3015:
  • Легкість завантаження/розвантаження матеріалу та заготовок;
  • Литий алюмінієвий портал третього покоління;
  • Лазерні джерела Raycus, IPG, TruDisk; Автоматична лазерна ріжуча головка з фокусуванням Raytools AG;
  • Лінійні напрямні Bosch Rexroth;
  • Сервоприводи Yaskawa.
 2. Верстат закритого типу FLE3015:
  • Повністю закрита конструкція, що відповідає за забезпечення техніки безпеки під час роботи;
  • Наявність захисного оглядового вікна європейської якості;
  • Вбудована функція фільтрації диму, що утворюється в процесі різання металу, що забезпечує відповідність обладнання вимогам захисту навколишнього середовища.
 3. Верстат закритого типу зі змінним робочим столом FLA3015:
  • Можливість плавного підйому та опускання платформи, при зміні робочого столу;
  • Час зміни столів – 15 секунд;
  • Програмне забезпечення для автоматичного регулювання фокусування. Швидкість автоматично регулювати об'єктив фокусування 10 годин ручний
  • Діапазон регулювання від -10 мм до +10 мм; точність 0,01 мм;
  • Наявність тепловідведення, що зменшує температуру ріжучої головки для забезпечення максимального терміну експлуатації.

Ціна на лазерні верстати по металу залежить від потужності лазерного джерела та його виробника. Таким чином, вартість лазерного верстата по металу з відкритим робочим столом стартує від $73800 за модель відкритого типу із джерелом Raycus 1 кВт.

«MTech» є провідним виробником якісного та надійного обладнання, тому купити лазерний верстат металу в Україні, Ви можете саме у нас.